Skupinové cvičenia

Nechaj sa motivovať a inšpirovať na skupinových cvičeniach. Vyskúšaj všetky a vyber si tie, ktoré ti sedia najviac.

Aerobik

So Zuzkou každý pondelok a stredu  o 19:00 hod

O aerobiku je známe, že patrí medzi tzv. kardio cvičenia, t. j. cvičenia posilňujúce srdce. Vzhľadom na túto jeho vlastnosť má aj početné pozitívne účinky na náš organizmus. Už po prvých cvičeniach sa evidentne zlepší náš celkový fyzický a psychický stav, zníži sa pulz a zlepší sa výdrž. Výsledkom cvičenia sa zlepší aj naša fyzická výkonnosť, pričom však nie je zanedbateľné ani ubúdanie váhy, resp. zníženie rizika vzniku kardiovaskulárnych ochorení.

Rezervácie: 0907 372 861

Cvičenie 55+

S Miriam každú stredu o 9:00 hod

Šport a fyzická aktivita by dnes rozhodne nemala byť doménou výhradne len mladých ľudí. Ostať aktívny a v dobrej kondícii sa oplatí aj v zrelom veku. Šport v tejto fáze života človeka odďaľuje príznaky starnutia, pomáha zvládať choroby a bolesť, dodáva elán a potrebnú energiu do života. Naša Miriam vám pomôže dodať tú správnu energiu.

Rezervácie: 0904 813 245

Funkčný tréning pre ženy

S Miriam každú utorok o 18:00 hod

Na funkčnom tréningu sa zameriavame na komplexné cvičenie celého tela, hlavne na CORE – svaly hlbokého stabilizačného systému, ktorých precvičovanie a posilňovanie je veľmi dôležité k správnemu držaniu tela. Okrem CORE sa zameriavame aj na stabilitu a vyrovnanosť celého tela. Nezdvíhame ťažké váhy, ale vraciame sa k sebe, k poznávaniu vlastného tela, jednotlivých svalov a snažíme sa každým tréningom posunúť trochu ďalej.

Rezervácie: 0904 813 245

Zumba

S Katkou každý pondelok o 18:00 hod

Zumba sa zameriava najmä na zadok, nohy, brucho, ruky a na najdôležitejší sval tela, srdce. V jednotlivých choreografiách sa striedajú pomalé a rýchle rytmy a kroky na princípe intervalového tréningu s cieľom vyformovať, spevniť a posilniť si celé telo. Ak sa chceš zabaviť v rýchlych rytmoch skvelej hudby a ešte aj vyformovať postavu, tak Zumba je práve pre Teba.

Rezervácie: 0904 982 349

Box muži

Box pre mužov každý pondelok a štvrtok o 18,00 hod.

Hľadáte športovú aktivitu, vďaka ktorej si „vybúchate“ všetky nervy a vnútorný nepokoj zo svojho tela a mysle? Okrem pokojnej mysle prináša box navyše aj pevnejšie zdravie, nervy, vyformované telo a kondíciu, akú ste nikdy nemali.

Rezervácie: 0911 623 664

Fasciálny a balančný tréning

Fasciálny a balančný tréning s Miriam každý štvrtok o 18:00 hod. 

Pekné držanie tela, vyformované nohy, zdravý chrbát a harmónia pohybov? Vyskúšaj balančný a fasciálny tréning. Balančné cviky spájajú cviky jogy, pilatesu, barre fitness a sú zamerané na budovanie sily, zvýšenie ohybnosti, istotu a spevňovanie tela. Mať v kondícii fascie zase znamená mať sviežosť a mladosť. Darmo budete pracovať na bicepsoch či formovaní bruška, ak bude fasciálny obal proti. Jeho kultivovaním podporíte zdravý a mladistvý vzhľad, posilníte energiu organizmu, zlepšíte pohybové stereotypy, odstránite svalovú nerovnováhu a zlepšíte pohybovú pružnosť. Pri tréningoch používame vo veľkej miere pomôcky ako penové valce, overbally, therabandy, masážne loptičky.

Rezervácie: 0904 813 245

Trampolíny

S Marikou každý utorok a piatok o 17:45 hod

oto cvičenie všestranne posilňuje telo ako kompletnú jednotku a súčasne podporuje vašu imunitu tým, že zlepšuje obeh lymfatickej tekutiny (vo vašom tele dopad na trampolínu spôsobuje zvýšenie tlaku, ktorý v miazgových – lymfatických – cievach chlopne uzatvára, pri výskoku tlak klesá a chlopne sa otvárajú. Aktivita výskoku a doskoku funguje ako pumpa lymfatickej tekutiny. Skákanie na mini trampolínach je najlepšou aktivitou, ktorá zlepšuje lymfatický systém).
Skákanie na trampolíne umožňuje redukciu váhy, tvarovanie nôh bez nadmerného zaťaženia kĺbov a šliach, cvičenie zlepšuje kardiovaskulárny obeh a výkon pľúc.

Rezervácie: 0918 980 864

Kruhový tréning

S Aničkou alebo Marikou každý pondelok a stredu o 19:00 hod

Kruhový tréning s je hodina plná energie. Je to súhrn cvikov z Pop Pilatesu, cvičení s vlastnou váhou, kombinácie cvikov s gumami, overballom, flexibarom a činkami.

Rezervácie: 0910 608 888

Joga

S Katkou každý utorok a štvrtok o 19:00 hod

O nespočetnom množstve blahodárných účinkov jogy už vieme všetci, preto sme ju aj u nás v Impulz Fitness zaradili do nášho cvičebného programu. Príďte k nám nájsť vnútornú rovnováhu.

Rezervácie: 0915 276 668.

Ranný relax tréning pre ženy

Ranný relax tréning pre ženy s Miriam každý piatok o 8:00 hod. 

Na rannom relax tréningu sa zameriavame na komplexné cvičenie celého tela, hlavne na CORE – svaly hlbokého stabilizačného systému, ktorých precvičovanie a posilňovanie je veľmi dôležité k správnemu držaniu tela. Nezdvíhame ťažké váhy, ale vraciame sa k sebe, k poznávaniu vlastného tela, jednotlivých svalov a snažíme sa každým tréningom posunúť trochu ďalej. K tréningu používame rôzne špeciálne cvičebné pomôcky ako therabandy, overbally, penové valce, fit lopty…

Rezervácie: 0904 813 245